Розглянувши клопотання трудового колективу Івано-Франківської міської організації профспілки працівників житлово – комунального господарства, виконавчий комітет міської ради вирішив: порушити клопотання перед головою обласної державної адміністрації Р. Ткачем про представлення до присвоєння почесного звання «Заслужений працівник сфери послуг України» Білику Василю Йосафатовичу – першому заступнику начальника управління ЖКГ Івано-Франківського міськвиконкому за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок в розвиток житлово – комунального господарства міста.