Керуючись ст.. 146 Кодексу законів про працю України та з метою відзначення та стимулювання працівників підприємств, установ та організацій міста, які забезпечили вагомий внесок та досягли значних успіхів у виробничій, науковій, духовній, творчій діяльності, високого професіоналізму в економічній, науково-технічній, соціально-культурній, військовій, державній громадській та інших сферах діяльності виконавчий комітет міської ради вирішив:
Грамота є заохоченням працівників підприємств, установ і організацій міста, які своєю працєю забезпечили вагомий особистий внесок у досягнення визначних успіхів у науковій та іншій творчій роботі, високої майстерності у професійній діяльності.
Грамотою виконавчого комітету міської ради нагороджуються на підставі подання адміністрації працівники трудових колективів, профспілкових організацій, підприємств, установ та організацій незалежно від їх адміністративного підпорядкування і форм власності, як правило, через три роки після відзначення Подякою міського голови.
Подання містить основні біографічні дані працівника, характеристику його трудової діяльності за весь термін роботи, а також дані про конкретні заслуги та трудові досягнення, громадську діяльність.
Подання вноситься до канцелярії виконавчого комітету міської ради не пізніше, як за 30 днів до відзначення державного чи професійного свята або ювілею особи. У разі надання матеріалів із порушенням вимог, передбачених цим Положенням, вони повертаються до органу, що вніс подання.
Подання про нагородження грамотою виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради може вноситися на ім’я міського голови також громадськими, благодійними та іншими організаціями.
Подання про нагородження відзнакою Івано-Франківського міського голови розглядається міським головою і оформляється відповідним розпорядженням міського голови.
Облік і замовлення відзнак здійснюється відділом кадрів виконавчого комітету міської ради.
Грамотою виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради нагороджуються також трудові колективи підприємств, установ та організацій.
Грамота виконавчого комітету вручається міським головою або за його дорученням секретарем міської ради, першим заступником, заступниками міського голови та керуючим справами виконавчого комітету міської ради.