З метою відзначення та стимулювання працівників підприємств, установ, організацій міста, які забезпечили вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей, досягли значних успіхів у виробничій, науковій, духовній, творчій діяльності, високого професіоналізму в економічній, науково – технічній, соціально – культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах діяльності, виконком міської ради вирішив:
1 – затвердити у новій редакції рішення «Про встановлення Подяки міського голови м Івано-Франківська».
2 – затвердити Положення про Подяку міського голови
3 – Рішення «Про встановлення Подяки міського голови м. Івано-Франківська» від 27.07.1999р. №277 вважати таким, що втратило чинність.
Подяка Івано-Франківського голови є заохоченням працівників різних галузей, установ, організацій міста, які своєю працєю забезпечили вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток міста, виявили високий професіоналізм в роботі.
Подякою можуть бути відзначені громадяни України та інших держав.
Висунення кандидатур для відзначення Подякою здійснюється за ініціативою виконкому міської ради, громадських організацій, трудових колективів тощо.
Подання про відзначення Подякою вносять до виконкому міської ради підприємства установи та організації міста, відділи і управління міськвиконкому, депутати міської ради, сільські голови сіл, підпорядкованих міській раді.
До подання про відзначення Подякою додаються відомості про конкретні виробничі, наукові та інші досягнення, за які особа представляється до відзначення та біографічна довідка підписана керівником відповідної організації, установи та організації.
Подання про відзначення Подякою розглядається міським головою і оформляється відповідним розпорядженням міського голови.
Облік та реєстрація Подяк здійснюється відділом кадрів виконавчого комітету міської ради.
Подяка міського голови вручається міським головою або за його дорученням – секретарем міської ради, першим заступником, заступником міського голови та керуючим справами виконавчого комітету міської ради.
Контроль за врученням Подяки здійснюють відповідальні відділи та управління виконкому Івано-Франківської міської ради.