З метою покращення санітарно-гігієнічного стану приміщення їдальні загальноосвітньої школи № 3, забезпечення пожежної безпеки та дотримання техніки безпеки учасників навчально-виховного процесу, виконавчий комітет міської ради вирішив: схвалити та внести на розгляд сесії міської ради проект рішення «Про затвердження програми ЗШ № 3 «Ремонт приміщення шкільної їдальні» та внесення змін до рішення XVIII сесії міської ради від 26.06.2007 р. «Про затвердження напрямків використання коштів по цільовому фонду соціально-економічного розвитку міста Івано-Франківська».
Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови З. Федорук.
Приміщення шкільної їдальні розташоване у будівлі, що споруджена у 1908 році. Як їдальня воно використовується з 1947 року, і з того часу капітальний ремонт там не проводився жодного разу. Відповідно піклувальна рада ЗШ № 3 вирішила взяти участь у розробці програми проекту ПРООН по ремонту їдальні. Було закладено кошторис в сумі 161026,00 грн. громадська організація зібрала коштів на суму 17228,20 грн, що складає за вимогами ПРООН 10 % загальної суми. Проект планується здійснити впродовж липня – вересня 2007 року. Моніторинг та оцінювання буде здійснюватись службою технічного нагляду управління освіти і науки міськвиконкому із залученням профільних спеціалістів. Експлуатацію об’єкту буде здійснювати обслуговуючий персонал школи та підприємець. Звітування буде здійснюватись згідно з вимогами контролюючих органів та інвестора.