12 працівників торгівлі отримали нагороди від міської влади з нагоди професійного свята Дня працівників торгівлі. Розпорядженням міського голови за сумлінну працю та з нагоди професійного свята Дня працівників торгівлі відзнакою міського голови нагородили Бойка Мирослава Олексійовича – директора ТзОВ „Фірма Надія” та Дзюбу Дарію Василівну – директора ЗАТ „Полонина”.
Грамотою виконавчого комітету міської ради нагородили Кубішина Миколу Васильовича – керівника кафе „Рената”, Кузьмик Надію Василівну – керівника кафе „Пегас”, Кукурудз Марту Хризостонівну – директора торгового дому „Плюс”, Михайлова Олексія Савелійовича – комерційного директора ТзОВ „Прикарпатський торговий дім”, Римчука Мирослава Васильовича – керівника магазину „Європа”, Юрків Валентину Павлівну – керівника магазину „Стиль”.
Подякою міського голови відзначено Дмитраш Марію Богданівну – керівника магазину „Тканини”, Кулинича Андрія Васильовича – директора торгового дому „Крона” ТзОВ „Канва”, Підлуську Наталію Дмитрівну – керівника кафе „Кристал” та Яцинович Галину Михайлівну – керівника магазину „Любава”.