В середу 25 липня 2007 року о 14 год. в приміщенні Івано-Франківського міськвиконкому відбулося засідання міської тристоронньої соціально-економічної ради.
Участь в засіданні прийняли: заступник міського голови З.Федорук, секретар міської ради В. Бойчук, голова міської організації роботодавців В. Тихонський та голова міської координаційної ради профспілок Н. Бурлака, члени ради.
З метою збереження, відтворення та розвитку трудового потенціалу міста, економічного розвитку та підвищення життєвого рівня населення шляхом узгодження соціально-економічних інтересів сторін соціального партнерства, підписано тристоронню угоду між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради, організацією роботодавців міста та координаційною радою профспілок міста.
Угодою встановлюються соціально-трудові гарантії для найманих працівників, регулюються виробничі, трудові і соціально-економічні відносини між найманими працівниками й роботодавцями та відповідальність сторін за виконання досягнутих домовленостей. Вона спрямована на реалізацію конституційних прав і гарантій працівників, удосконалення колективно-договірного регулювання соціально-трудових відносин, розвиток соціального партнерства.
Угода відкрита для доповнень та внесення змін.
Також на засіданні заслухано Н.Бурлаку та начальника управління освіти М. Вереса про стан оздоровлення дітей міста в літній період.