25.07.2007 року на меморіальному кладовищі, що по вул. Київській, відбулась панахида за воїнами радянської армії, полеглими під час звільнення Івано-Франківська від німецьких військ в липні 1944 року. Біля оновленого, за кошти міської влади, меморіального комплексу, зібрались прочани Української православної церкви Московського патріархату, представники міської та обласної влади, генеральний консул Російської Федерації в місті Львові, представники російської общини та політичних партій.
Після панахиди, в короткому виступі секретар міської ради В.Бойчук відзначив, що встановлення хреста в меморіальному комплексі біля могил полеглим воїнам є символом примирення та взаєморозуміння, а Генеральний Консул РФ у м. Львові Є.Гузєєв подякував міській владі за розуміння і сприяння у відновленні меморіалу.