У четвер, 26 липня, в інформаційно-аналітичній
програмі "Дійові особи" візьме участь міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.
Він проаналізує економічну складову розвитку міста, зокрема, виконання за перше півріччя міського бюджету і його спеціального фонду, видатки якого підпорядковані покращенню ситуації в ключових сферах життєдіяльності міста - благоустрій, ремонт комунальної інфраструктури, а також об'єктів охорони здоров'я, освіти та культури.
Програму до ефіру готує iнформслужба ТРК "Вежа". Побачити "Дійові особи" з Михайлом Маланюком можна буде 26 липня о 19:25 на телеканалі "З-я студія". Повтор - 27 липня, о 8:25.