Продовжується реалізація Програми «Будівництво малих архітектурних форм, дитячих, спортивних та ігрових майданчиків в мікрорайонах міста», прийнятої виконавчим комітетом міської. Виконання цієї програми перебуває на постійному контролі міського голови, нещодавно споруджено новий спортивно-ігровий майданчик на вул.Галицька,100.
Найбільш приємним є цей подарунок для дітей і будинку на вул.Галицька,100, і сусідніх. Надіємось, що мешканці цих будинків докладуть всіх зусиль, щоб зберегти цей майданчик, і він послугує не тільки нашим дітям, а й внукам.