Група
учнів з 20 осіб з м. Івано-Франківська на чолі з начальником управління освіти і науки М. Вересом відвідали Литовську Республіку. Поїздці нашої делегації посприяла мерія Івано-Франківська на чолі з мером міста В. Анушкевичусом, яка профінансувала подорож.
Кожне місто, в якому ми побували, мало свою неповторну красу. Давнина і сьогодення Вільнюса, Каунаса, Тракая, об'
єднались в самобутню картину оновлених вулиць, будівель, майданів та історичних пам
’
яток, в якому минуле органічно поєднувалося із сучасністю.
На зустрічі із представниками мерії міста Тракай члени делегації розповідали про Україну, наше місто, дізналися про особливості освіти у Литві, співали народні пісні, розповідали про свої захоплення.
Започаткована мерією міста Івано-Франківська співпраця з мерією міста Тракай, його відділом науки і освіти сприяла у змістовному відпочинку, який став для всіх захоплюючим та незабутнім.
Цікава щоденна програма, а саме: екскурсії, відвідування музеїв, подорожі допомогли нам ще більше дізнатися про життя і побут литовського народу, збагатили знання дітей про історію земляків.
За роки Незалежності м.Тракай став одним із найпривабливіших культурно-мистецьких центрів Литви, де постійно проводяться фольклорні фестивалі, пісенні конкурси, мистецькі виставки та святочні акції. Зустрічі в Центрі молодіжного туризму та відпочинку, дегустації шоколаду, катання по озеру на вітрильниках, відвідування Льодового шоу запам'
яталися нашій делегації.