Вийшло у світ нове туристичне видання (накладом 5 тис. примірників формат 230х130мм на 46 стор.) - «Івано-Франківськ – місто в серці Європи».
Даний проект реалізовано спільно: відділом туризму управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, туристичною фірмою «ЗПС – Центр Туристичної Інформації», керівник проекту заступник міського голови Зінаїда Федорук. Видання туристичного путівника присвячено відзначенню 345-ї річниці міста.
Івано-Франківськ – одне з не багатьох українських міст, заснованих наприкінці середньовіччя, яке починалося не з хаотичної забудови, а з детального конкретного плану. Його розробляли провідні архітектори того часу, спочатку Франсуа Корассіні, а згодом Кароль Бенуа, збагачені досвідом проектування найкращих міст Центральної Європи, тобто вони мали можливість уникнути попередніх помилок. Отже, Івано-Франківськ зводився на кращих зразках європейського містобудування, на законах краси й гармонії. Багато чого не збереглося за три з половиною століття, та, слава Богу, залишилася основа історичної частини міста. Це наш безцінний скарб.
Наше місто дуже подобається приїжджим людям. Подорожній, який побував у столиці Прикарпаття відзначає, що місто між двома Бистрицями - симпатичне і досить комфортне для постійного проживання. Прогулюючись історичним центром (він співпадає із сучасним адміністративним та діловим), і корінний франківець, і гість почувається вільно й розкуто. На нього не тиснуть залізобетонні громади мегаполіса, але і не пригнічує містечкова неповноцінність.
Той хто відвідував місто раніше і кому знову пощастило побувати тут, але вже в наш час, той з подивом відкриває для себе оновлений і реконструйований Івано-Франківськ. Він приваблює туристів своїми архітектурними пам’ятками, храмами, музеями.
Дещо з того, що бачать і чують гості Івано-Франківська, стане доступне і читачам путівника
«Івано-Франківськ – місто в серці Європи». Звісно, для першого – заочного – знайомства. Все це відображено у буклеті, який умовно поділений на історичну довідку про минуле та інформацію сьогодення, цікава текстова частина (українська та англійська мова) супроводжується оригінальними фотоетюдами відомого фотомайстра Юрія Рильчука.
відділ туризму МВК
тел. 55-64-83
[email protected]
|