В середу 25 липня 2007 року о 14 год. в приміщенні Івано-Франківського міськвиконкому відбудеться засідання Соціально-економічної ради.
Участь в засіданні приймуть члени виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, начальники управлінь та відділів виконкому, представники організації роботодавців міста та координаційної ради профспілок.
В рамках проведення засідання з метою збереження, відтворення та розвитку трудового потенціалу міста, економічного розвитку та підвищення життєвого рівня населення шляхом узгодження соціально-економічних інтересів сторін соціального партнерства, планується підписання тристоронньої угоди між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради, організацією роботодавців міста та координаційною радою профспілок міста.
Угодою встановлюються соціально-трудові гарантії для найманих працівників, регулюються виробничі, трудові і соціально-економічні відносини між найманими працівниками й роботодавцями та відповідальність сторін за виконання досягнутих домовленостей. Вона спрямована на реалізацію конституційних прав і гарантій працівників, удосконалення колективно-договірного регулювання соціально-трудових відносин, розвиток соціального партнерства.
Також на засіданні планується заслухати начальника управління освіти М. Вереса про стан оздоровлення дітей міста в літній період.