Сьогодні у телепрограмі
«"За" і "Проти"», яку до ефіру готують журналісти ТРК "Вежа", візьмуть участь депутати міськради Петро Романчук (фракція "Наша Україна") та Ігор Дутка (партія Регіонів).
Вони обміняються міркуваннями з приводу наступної парламентської виборчої кампанії та її впливу на діяльність Івано-Франківської міської ради. Традиційно в такий період представницькі органи місцевого самоврядування перевагу надають відповідним політичним рішенням, відтак господарсько-економічний блок тимчасово відходить на задній план.
Також гості студії прокоментують перебіг 18-ої сесії Івано-Франківської міської ради, яка заслухала Звіт про річну діяльність міського голови і виконавчого комітету. Нагадаємо, що в ході його обговорення на пленарному засіданні депутати від опозиційних фракцій висловили чимало зауважень щодо недостатньої взаємодії представницької та виконавчої гілок міської влади у розвязанні соціально-економічних проблем Івано-Франківська. Відповідно депутатська більшість рекомендувала мерові на наступну сесії подати новий склад міськвиконкому, враховуючи представництво політичних сил у міськраді.
«"За" і "Проти"» з ведучим Михайлом Маланюком дивіться сьогодні о 19:25 на телеканалі "З-тя Студія". Повтор телепрограми - 24 липня, о 8:25.