19 липня 2007 року делегація представників італійсько-словацької фірми «Свік» у складі виконавчого директора фірми п.Ладіслава Коуделки, технічного директора фірми п.Сержіо Каваллеріо та асистента виконавчого директора п. Ренати Отуллової вдруге відвідали виробниче об’єднання (ВО) «Карпати» з метою проведення переговорів щодо конкретних умов надання в оренду приміщення для створення виробничих потужностей з пошиття верхнього одягу.
Керівництво підприємства спільно з представниками фірми «Свік» визначили першочергові проблеми, які необхідно вирішити в плані підготовки приміщення до монтажу обладнання, питання щодо забезпечення для нового виробництва підбору працівників, яких планується залучити на початковій стадії близько 150 – 200 чол.
Від міськвиконкому участь в переговорах брав головний спеціаліст відділу промисловості та інвестиційного супроводу Ярослав Гавадзін.