18 липня 2007 року в приміщенні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради відбулося засідання «круглого столу» з земельно-правових питань розвитку Хриплинської інвестиційно-промислової зони та проведення нормативно-грошової оцінки земель м. Івано-Франківська.
Участь в засіданні прийняли: юридичний радник проекту “Економічний розвиток міст” Володимир Носік, радник з залучення іноземних інвестицій Петро Кошуков, представники УкрНДІ “Діпромісто” Олена Малишева та Володимир Токар, перший заступник міського голови п. В.Швадчак, заступник міського голови п. З.Федорук, начальники профільних управлінь і відділів виконавчого комітету, сільські голови с.Микитинці та с.Хриплин, представники ЗМІ та громадськості міста.
На зустрічі були обговорені питання перспектив Хриплинської інвестиційно-промислової зони, технопарків на території м. Івано-Франківська, важливості залучення інвестицій для розвитку міста і прилеглих сіл, корегування генплану.
Учасниками «круглого столу» запропоновано можливі шляхи вирішення проблем земельно-правового врегулювання в м.Івано-Франківську.