Учні СДЮШОР № 1 в період 07-14 липня 2007 року брали участь у 3-х Всеукраїнських літніх спортивних іграх зі спортивної гімнастики у м. Запоріжжі, де було представлено 13 областей України.
До складу команди Івано-Франківської області входили учні СДЮШОР № 1. Команда дівчат: Згоба Дарія, ПНУ (ЗМС), Дрогомирецька Софія, ЗШ № 17 (КМС), Салій Тетяна, ЗШ № 3 (КМС), Бадай Катерина, КФВ (МС) під керівництвом тренерів школи – Крижанівської О.І., Бірюкової Н.Д.. Команда юнаків: Бибик Ярослав, ПНУ (МС), Сербіновський Віталій, КФВ (КМС), Грацонь Павло, ПНУ (МС) під керівництвом тренера Васьківа І.М.
Гімнасти та гімнастки змагалися за програмою майстрів спорту.
У перший день змагань (багатоборство) дівчата посіли дев’яте місце, юнаки – тринадцяте місце.
До програми фінальних змагань допустили Дарію Згобу. Вдалими виступами в особистій першості (І місце), у вправах на брусах (І місце) та колоді (І місце) Дарія вивела команду дівчат Івано-Франківської області на ІІ загальнокомандне місце. Попереду – команда Києва, на ІІІ місці – Луганська область.
Начальник управління освіти і науки М.Верес