Згідно домовленостей між керівництвом міст Івано-Франківськ та Тракай двадцятеро учнів старших класів Української гімназії № 1, СШ № 1, 5, 11, ЗШЛ № 23, приватної школи “Перша ластівка” перебувають в Литовській Республіці по програмі обміну групами дітей для відпочинку та оздоровлення.
Візит дітей до порідненого міста Тракай відбувається за сприяння міського голови Віктора Анушкевичуса та частково фінансується з Комплексної програми розвитку інвестиційної діяльності, міжнародного
співробітництва та європейської інтеграції м. Івано-Франківська на 2007-2010 роки.
Діти-«посли народної дипломатії»
Перші враження
"На порозі до історії"
Візит до резиденції Президента Литовської Республіки
Переговори про подальшу співпрацю