З нагоди відзначення 220-річниці міста-курорту Яремче в світ вийшов двомовний (українською, англійською) туристичний путівник «Яремче – смарагдове диво Карпат». Це спільний проект авторського колективу відділу туризму управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради і туристичної фірми «ЗПС – Центр Туристичної Інформації».
Наклад 10 тисяч примірників, дане видання містить корисну довідкову інформацію про інфраструктуру міста Яремче і всього яремчанського ключа, історичну довідку населених пунктів Микуличина, Татарова, Ворохти, Поляниці, Яблуниці, а також надруковано відповідну карту даної місцевості.
В довіднику представлено широкий вибір відпочинкових закладів, що рекламують свою діяльність з приймання туристів в різні пори року, як відпочинково-рекреаційного так і спортивно-туристичного характеру.
Цікавим для читачів буде розділ «Хто вони гуцули?», з фотографією відомого французького актора Депард’є в гуцульському одязі, підчас його перебування на Прикарпатті, історична версія про перебування Вінстона Черчілля в Яремчі, особливу увагу привернуть гуцульські легенди, інформація про цікаві автентичні звичаї та традиції неповторного гуцульського краю.
«…Сині гори в білих шапках наче підтримують небо. Десь там, на високогір’ї, одинока хмаринка зачепилась за шпиль красуні-смереки. Та ось з’явилось сонце – розтанула вона, розчинилась серед задимлених вершин…»
Поруч з текстовим матеріалом розміщено велику кількість унікальних фотографій з мальовничими краєвидами Карпат - смарагдового дива України.
Для отримання додаткової інформації звертайтесь:
відділ туризму МВК
тел. 55-64-83
[email protected]