12 липня 2007 року до м. Івано-Франківська прибув директор італійсько-словацької фірми „Свік” Ладіслав Коуделка, який мав робочу зустріч із заступником міського голови п. З. Федорук і начальником управління економічного та інтеграційного розвитку п. Б. Біликом. Пан Л. Коуделка розповів про наміри компанії «Свік» започаткувати в нашому місті пошиття верхнього одягу за італійсько-словацькою технологією. Того ж дня представник фірми «Свік» разом з головним спеціалістом відділу промисловості та інвестиційного супроводу п. Я. Гавадзіним ознайомився з виробничими потужностями ВО "Карпати" і ВАТ "Промприлад". Було оглянуто вільні площі підприємств, які на даний час не задіяні у виробничому процесі, оцінено можливість їх використання для організації пошиття одягу. Після прийняття позитивного рішення керівними органами італійсько-словацької компанії делегація представників фірми планує відвідати м. Івано-Франківськ з метою укладення договору про співпрацю.