На виконання «Програми розвитку туристичної інфраструктури міста Івано-Франківська на 2007-2011рр.», з метою відзначення 65-річниці Української Повстанської Армії, вивчення історії українського визвольного руху на Прикарпатті, відділом туризму управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради спільно з музеєм Визвольних змагань було розроблено програму семінарів та екскурсій присвячених Українському визвольному руху на Прикарпатті на тему «Шляхами героїв УПА».
Акцію було проведено з 30 червня по 05 липня 2007 року, згідно розробленого маршруту «Івано-Франківськ – Косів – Космач».
Для школярів Івано-Франківська та учнів міста Києва було організовано мандрівку з цікавими екскурсіями та тематичними семінарами по місцях бойової слави Української Повстанської Армії, яка здобувала незалежність в буремні роки Другої Світової війни.
Пропонуємо до вашої уваги короткий опис проведеної акції «Шляхами героїв УПА» зі слів старшого наукового працівника Музею Визвольних змагань Прикарпатського Краю – Оксани Романів.