Сьогодні 17 – та річниця Декларації про державний суверенітет України, прийнятої Верховною Радою УРСР 16.07.1990року. Проголошення Декларації стало вагомим кроком до проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 року.
З цієї нагоди 15 липня в Центральному Народному Домі, що на вул. Шевченка відбулась урочиста академія. Про історичну подію детально розповів її учасник Степан Пушик. Після доповіді вовчинецький хор «Червона калина» виконував патріотичні твори.