14 липня в меморіальному сквері, що на вул. С.Бандери біля склепу Лева Бачинського відбулись урочистості з нагоди 135-ої річниці від дня його народження. На урочистості прибула делегація Городенківського району та рідного села Л.Бачинського Серафинців. Відомий правник, віце-президент Західно - Української Народної Республіки, автор Закону про Злуку ЗУНР та УНР Лев Бачинський більшість свого життя провів в Станіславові, де й похований.
Вшанування діяча розпочалось з панахиди, по завершенні якого відбулось урочисте віче, тематикою якого була проведення паралелі між життям відомого діяча та майбутніми позачерговими виборами до Верховної Ради України, адже тема єднання українського народу актуальна сьогодні як і в часи його життя.