13 липня на майдані Шептицького відбувся «Духовний майдан». Представники духовенства та вірні трьох традиційних християнських конфесій краю (Українська Греко Католицька Церква, Українська Православна Церква Київського Патріархату та Українська Автокефальна Православна Церква) провели спільний молебень до Богородиці, після якого відбулись розважання на тему молодіжної проблематики в сучасному українському суспільстві. Майдан супроводжувався духовними творами у виконанні християнських колективів та чудовою музикою дзвонів у виконанні Луцької майстрині п. Галини Марчук. Організаторами майдану традиційно виступила Спілка Християнського відродження за сприяння виконавчого комітету міської ради, а участь в майдані взяло близько трьохсот учасників.