Загальноосвітня школа-садок № 3 м. Івано-Франківська з групами цілодобового перебування дітей впродовж навчального року реалізовує ідею створення «материнської школи» мета якої є соціальна реабілітація та психолого-педагогічна корекція дітей які виховуються у кризових сім’ях. Щомісячно в дитячому закладі у засіданнях педагогічного клубу «Ідея» беруть участь науковці ВУЗів представники влади, громадських організацій, благодійники – всі ті кому не байдужа доля дітей.
Протягом червня діти відпочивали у пришкільному таборі «Рукавичка», де з ними крім вихователів працювати психологи, соціальний педагог, вчитель фізкультури, музичний керівник.
Головна ідея роботи табору в тому щоб кожна дитина відчула себе невід’ємною частиною природи, навчилась бачити красу навколишнього середовища і разом з тим ставала добрішою, чуйнішою, співчутливішою у таборі. Кожен день тісно пов’язаний з певною темою, яка визначала зміст та характер занять та розваг. Для дітей були проведені День природи, день добра, день здоров’я, день казки, акції – «Вчимося чути білий світ», «Веселкові кольори життя», «Все відоме і не відоме про місто Франкове» та ін.
За час роботи табору було проведено багато прогулянок та екскурсій по Івано-Франківську і його околицях. Найбільше запам’яталась дітям екскурсія в Учнівський монастир.
За сприяння «Карітасу» 15 дітей з малозабезпечених і кризових сімей здійснили екскурсію замками Львівщини, Одеським, Золочівським, Підгорецьким.
Під час перебування у таборі «Рукавичка» 53 молодших школярів змогли відпочити, духовно збагатися помилуватись красою Прикарпатської землі. У липні відпочинок дітей пільгових категорій триває; дійти з «Рукавички» оздоровлюються в одному із християнських таборів для дітей міста Івано-Франківська у с. Заріччя Надвірнянського району. А в загалі в місті вже оздоровлено 2004 дитини пільгових категорій. В тому числі:
- дітей, постраждалих в наслідок аварії на ЧАЕС – 68
- дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування – 102
- дітей-інвалідів – 92
- дітей з неповних, малозабезпечених та багатодітних сімей – 1742.