В середу 11.07.07р. відбулося перше засідання Ради з питань розвитку Хриплинської інвестиційно-промислової зони (ХІПЗ).
Участь в засіданні прийняли: заступник міського голови З.Федорук, начальник управління економічного та інтеграційного розвитку Б.Білик, представники профільних управлінь та відділів виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, голова правління ВАТ «Промприлад» А.Левкович, представники ДП Карпатське підприємство геодезії, картографії та кадастру.
На засіданні ради розглядалися наступні питання: розгляд положення про раду та план роботи на 2007р., стан реалізації заходів Комплексної програми Розвитку ХІПЗ, аналіз наявної ситуації та шляхів вирішення проблем Хриплинської інвестиційно-промислової зони.