Відповідно до Угоди про співробітництво між містом Івано-Франківськом та польським містом Ополє, вже традиційно надійшло запрошення Президента міста, п. Ришарда Зембачинського, про відпочинок дітей в Польщі. За сприяння відділу туризму управління економічного та інтеграційного розвитку міськвиконкому у вівторок, 10 липня 2007 року, учні Івано-Франківської школи №1 вирушили у туристичну подорож до Гдині. Тут, до 27 липня, у дитячому відпочинковому осередку діти із задоволенням проведуть свої канікули та потоваришують з ровесниками з Ополє.