Швейцарське бюро співробітництва в Україні організувало 3-5 липня 2007 року в смт Форос, АР Крим семінар на тему «Досвід інтеграційного процесу соціальної мобілізації у місцевий розвиток».
Учасниками семінару були представники Швейцарії, Швеції, Нідерландів, Німеччини, Канади та всіх областей України. Від міста Івано-Франківська участь у семінарі взяли начальник управління економічного та інтеграційного розвитку МВК Богдан Білик та керівник громадської організації «Центр муніципального та регіонального розвитку – Ресурсний Центр» Леся Попелюх. В обговоренні питання соціальної мобілізації взяли участь консультанти Швейцарського бюро співробітництва Ніколаус Шаль та Йорг Крістен, голова Бахчисарайської РДА (АР Крим) Ільмі Умеров, міжнародний координатор ПРООН в Україні Саша Грауманн та менеджер ПРООН в Україні Джейсінг Саах, керівник департаменту проекту Світового Банку «Фонд соціальних інвестицій» Світлана Демченко, заступник Міністра з питань комунального господарства В’ячеслав Толкованов, представники Канадського Агентства міжнародного розвитку та ін.
На семінарі відбулась презентація на тему «Використання фактору соціальної мобілізації при реалізації проектів врядування та сталого розвитку, сортування і переробки ТПВ у м. Івано-Франківську», з якою виступив Богдан Білик.