У червні 2007 року на базі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 1 м. Івано-Франківська працював пришкільний спортивно-оздоровчий табір «Олімпієць», гаряче харчування вихованців якого було організовано на базі загальноосвітньої школи № 3. У таборі оздоровлювалося 70 юних спортсменів. Кошти на харчування у сумі 1750 грн. були виділені із міського бюджету.
Діти відвідували дворазові навчально-тренувальні заняття, дозвілля проходило згідно з планом та режимом роботи оздоровчого закладу.
Із 15 до 30 червня цього року 15 юних спортсменів СДЮШОР № 1 під керівництвом тренерів – викладачів школи Л. С. Пушкарьової, О. І. Ясько, С. П. Рихлюка оздоровилися в м. Євпаторія (АР Крим). У програму входила участь у міжнародному турнірі пам’яті абсолютної Олімпійської чемпіонки зі спортивної гімнастики М. Гороховської, де учні школи посіли призові місця за програмою 1, 2, 3 спортивних розрядів та відпочили на морі. Серед учасників змагань були спортсмени з Білорусії та України.
Під час оздоровлення в Криму учні мали змогу відвідувати спортивний зал та міський пляж (видано безкоштовний пропуск для учасників змагань).
Кошти на харчування юних спортсменів виділила Федерація спортивної гімнастики Івано-Франківської області. Інші витрати здійснювались за рахунок батьківської плати.