12 липня 2007 року відбудеться прес-конференція з нагоди виступу збірної команди області з легкої атлетики на ІІІ Всеукраїнських літніх спортивних іграх у м. Донецьку. На спортивні ігри поїхала збірна команда з Івано-Франківська з 12 чоловік. Срібну нагороду здобула жіноча естафетна команда, а бронзову нагороду з бігу на 100 метрів виборола Ірина Шепетюк .
Прес-конференція відбудеться о 12:00 в приміщенні Рієлторської компанії «Прикарпатський дім» (вул.Чорновола 1 двір Інституту туризму )