13 липня 2007 року відбудеться Спільний молебень до Богородиці в програмі котрого: спільний молебень до Богородиці; музика дзвонів у виконанні Галини Марчук (м. Луцьк); розважання про проблеми молоді в сучасному суспільстві: «Христос, молодь, Україна»; молитва за Україну; виставка п. Юрія Савки (м. Луцьк) «Штрихи історії України у вишиваному портреті» (біля дзвіниці). Молебень відбудеться за організації Спілки Християнського Відродження за сприяння Виконавчого комітету міської Ради.
Початок молебню о 19:00 в п’ятницю 13 липня на площі ім.. Андрея Шептицького біля дзвіниці поруч із художнім музеєм.