З кожним роком збільшується число бажаючих відпочити в літній період в оздоровчому комплексі “Лімниця” управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Уже завершено роботу двох табірних змін, а з 10 липня тут розпочали відпочинок 200 школярів-членів Національної скаутської організації України Пласт з міст Києва, Івано-Франківська, Рівненської, Хмельницької, Тернопільської та Чернігівської областей.
Пластові табори різні за ступенем складності і формою проведення. Для дітей 6-11 років (новаків, як їх називають у Пласті) на території оздоровчого комплексу “Лімниця” розпочалась тематична зміна “Літопис рідної землі”.
У день заїзду 10.07.2007р. відбулась урочиста збірка (лінійка), яка розпочалась дитячою молитвою разом із священиком-пластуном Романом Кострабієм. Наймолодших пластунів України привітали заступник міського голови м. Івано-Франківська В.Кімакович, начальник управління освіти і науки та його заступник М.Верес і О.Скиба, які побажали дітям змістовного відпочинку на Прикарпатті.
Частково відпочинок наймолодших пластунів профінансувало Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, оздоровлення пластунів-новаків з м. Івано-Франківська (100 дітей) профінансовано із міського бюджету (голова міста В.Анушкевичус).
Пластовий табір - це не тільки відпочинок на природі, знайомство із організацією Пласт, її історією та історією України за системою педагога-пластуна Теодозія Самотулки, це найкраща і найефективніша форма патріотичного виховання наших дітей.
Комендант табору Наталія Кияк, виховники-пластуни, переважно волонтери запевнили, що достатньо тижня, щоб переконатись у результативності їх методики виховання.