9 та 10 вересня на майдані Шептицького в Івано-Франківську проходив Другий фестиваль народного декоративно-прикладного мистецтва «Карпатський вернісаж».
Участь у відкритті свята взяли голова Державної служби туризму і курортів Анатолій Пахля, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус, представники Івано-Франківської обласної державної адміністрації, міськвиконкому.
Понад 200 майстрів, умільців та митців з 18 областей України представили на виставку-ярмарок свої роботи. Близько 100 учасників з Прикарпаття, 50 майстрів репрезентували інші області Карпатського регіону.
Умільці провели понад 120 майстер-класів з ткацтва, вишивки, гончарства, плетіння з лози і бісеру та ін. Кожен гість «Карпатського вернісажу» мав можливість спробувати опанувати і відтворити особливості різних видів прикладного мистецтва, отримати індивідуальний урок у народних майстрів.