6 липня 2007 року в селі Хриплин біля р.Бистриці-Надвірняньської відбулося купальське свято «На купала, нічка мала». У святі взяли участь діти та молодь села, вокальний дитячий ансамбль «Жайворонок». Біля Купальського вогнища діти та молодь села водили хороводи, стрибали через полум ’ я, а дівчата плели віночки і пускали на воду. Свято закінчилося іграми та веселощами.
7 липня 2007 року біля річки Бистриці-Надвірнянської відбулося купальське свято “Ой, на Івана та й на Купала”. У святі взяли участь мешканці мікрорайону, як діти, так і дорослі. На святі були проведені цікаві ігри та конкурси для дітей, конкурси родин, обрядові дійства, спалювання опудала на Купальському вогнищі та плетіння вінків. Свято завершилося масовими народними гуляннями з хороводами.
7 липня 2007 року в Народному домі с.Угорники відбувся звіт творчих колективів НД перед населенням. У звіті взяли участь колективи різні за жанрами: народний аматорський хор “Прикарпаття” (худ.керівник та диригент – Ярема Павлик), вокальний жіночий ансамбль “Незабутки” (худ.керівник – Ірина Павлик), дитячий танцювальний колектив “Сузіря”, вокальний квінтет “Доля” (худ.керівник- Галина Мартиненко), окремі солісти-вокалісти та читці. Глядацькій аудиторії були представлені пісні про Україну, українські народні та повстанські пісні, а також вокально-інструментальна музика.
8 липня2007 року в Центральному Народному домі відбулася академія-концерт присвячена 100-річчю від дня народження Олега Ольжича – видатного громадсько-політичного діяча, вченого, поета, публіциста, учасника українського визвольного руху за участ. народного аматорського хору “Золота заграва” (худ.керівник та диригент – Богдан Парумба).
Із доповіддю “Олег Ольжич –видатний син України” виступив голова Івано-Франківської обласної організації українських націоналістів, доцент кафедри українознавства і політології Івано-Франківського Державного медичного університету Зеновій Остап’як. Також слово мав член обласного проводу ОУН, член спілки письменників України, кандидат технічних наук Микола Симчич.