До відпочинково-оздоровчого комплексу «Лімниця» що в с. Вістова Калузького району їдуть пластуни. Вже стало традицією, що 3 табірна зміна – це відпочинок юних пластунів Прикарпаття. Цього року Лімниця приймає 200 пластунів молодшої групи. Діти відпочиватимуть разом зі своїми вихователями. Однак у таборі відпочиватимуть не лише Івано-Франківські пластуни а й представники Національної скаутської організації під керівництвом Наталії Кияк. Молодша група пластунів – це 100 дітей, як запланували організатори відпочинку розміститься у корпусі. Дещо старші діти розмістяться у наметовому містечку. Такий відпочинок у оздоровчо-відпочинковому комплексі «Лімниця» для пластунів це перевірка здобутих протягом року знань. Для найменших тут організовано насичену відпочинково-навчальну програму. За час відпочинку діти знайомитимуться з історією пласту, з правилами поводження на природі, вчитимуться надавати першу медичну допомогу та готувати їжу на вогнищі. Також передбачено різноманітні ігрово-спортивні заняття. До речі, цієї зміни в «Лімниці» відпочиватиме і дочка Президента України Віктора Ющенка Соломія.