Взятий курс щодо демонтажу гральних автоматів в місті Івано-Франківську, який був зініційований Віктором АНУШКЕВИЧУСОМ набирає нових обертів.
На виконання рішення VІІ сесії Івано-Франківської міської ради від 27.07.2006р. “Про впорядкування діяльності в сфері грального бізнесу на території м. Івано-Франківська” спеціально створеними комісіями, до яких увійшли працівники виконавчого комітету, представники управління житлово-комунального господарства, управління архітектури, Івано-Франківського МВ УМВС України в області, працівники податкової міліції, управління торгівлі та працівниками РЕМ Івано-Франківського ВАТ «Прикарпаттяобленерго», проводяться оперативні заходи щодо припинення діяльності підприємств сфери грального бізнесу, які працюють з грубими порушеннями чинного законодавства.
Тільки в Івано-Франківську протягом останнього часу податківці виявили 21 гральний комплекс, які працювали без відповідних ліцензій. Всі ці комплекси загальною вартістю понад півмільйона гривень демонтовано.
Відповідна робота проводиться і у районах області. Аналогічний факт було встановлено в одному з гральних залів у м. Калуші. В господаря закладу не виявилося жодних документів на цей вид діяльності. В результаті перевірки податківці вилучили 5 гральних автоматів на суму майже 40 тис. грн.
Не дуже поспішали придбати ліцензії на надання послуг у сфері грального бізнесу підприємці з Коломийського, Рожнятівського районів та м. Долини, що потягло за собою вилучення ще 14 гральних автоматів орієнтовною вартістю 124,0 тис. грн.