13.07.07р. в п’ятницю о 19.00 год. на майдані Шептицького відбудеться спільний молебень до Богородиці «Духовний майдан». Акція, за участі духовенства всіх традиційних християнських конфесій краю буде підтримана музикою дзвонів у виконанні Галини Марчук (м. Луцьк) та виставкою п. Юрія Савки (м. Луцьк) «Штрихи історії України у вишиваному портреті».
Щомісячна акція «Духовний майдан» збирає кількасот вірних різних конфесій для спільної молитви. Очікується що цей майдан буде особливо чисельний, оскільки тринадцяте число випадає саме на п’ятницю, і місто почує чудову духовну музику, дзвони до якої будуть привезені аж з Луцька.