Сьогодні в інформаційно-аналітичній програмі "Дійові особи" візьме участь заступник міського голови з економічних питань Зінаїда Федорук.
Вона прокоментує фінансово-економічні параметри міського бюджету, досягнуті за перше півріччя, виробничу ситуацію в різних галузях промисловості, а також вжиті заходи Івано-Франківською мерією щодо посилення динаміки розвитку житлово-комунального господарства.
Програму до ефіру готує iнформслужба ТРК "Вежа". Побачити "Дійові особи" з Михайлом Маланюком можна буде сьогодні о 20:00 на телеканалі "З-я студія". Повтор - 6 липня, о 8:20.