З метою ефективного вирішення проблем соціально-економічного розвитку приміських сіл, поєднання зусиль міської та сільської громади за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Економічний розвиток міст» (ЕРМ) міським головою Івано-Франківська Віктором Анушкевичсуом видано розпорядження від 02.07.2007 року № 377-р «Про створення Комітету з розробки стратегічного планування розвитку сіл, які входять до Івано-Франківської міської ради». Згідно даного розпорядження Комітет з розробки стратегічного планування має виробити стратегічне бачення розвитку приміських сіл в рамках стратегічного планування розвитку міста на період до 2010 року; визначити стратегічні напрямки розвитку сіл та оперативні цілі для їх реалізації; до 01.10.2007 року запропонувати на розгляд сесії міської ради проект Стратегічного плану розвитку сіл, що входять до Івано-Франківської міської ради.
До складу Комітету з розробки стратегічного плану розвитку сіл входять:
1 – Зінаїда Федорук – перший заступник міського голови
2 – Любов Атаманчук – міський голова с. Угорники3
3 – Богдан Білик – нач. управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради
4 – Василь Білик - перший заступник нач. ЖКГ міста Івано-Франківська
5 – Василь Влашин – міський голова с. Крихівці
6 – Ганна Галіпчак – нач. управління організаційно – інформаційної роботи міськвиконкому
7 – Мирон Гаргат – мешканець с. Крихівці, ПП
8 – Василь Горин – мешканець с. Хриплин, юрист ПП.
9 – Богдан Жилюк – мешканець с. Крихівці, виконроб ПП. «Сенс»
10 – Василь Зіняк – мешканець с. Микитині
11 – Микола Іванчшин – зас. нач. міського управління земельних ресурсів
12 – Григорій Качан – мешканець с. Вовчинці
13 – Василь Ковальчук – заст.. нач. управління економічного та інтеграційного розвитку
14 – Мирон Коломієць – депутат Вовчинецької сільської ради
15 – Володимир Левицький – мешканець с. Хриплин
16 – Наталія Лемчак – мешканка с. Хриплин
17 – Андрій Лис – керуючий справами міськвиконкому
18 – Михайло Луців – мешканець с. Крихівці
19 – Мазурак Надія – мешканка с. Микитинці
20 - Любомир Малофій – мешканець с. Крихівці
21 – Євген Мануляк – мешканець с. Угорники
22 – Олександра Микитин – секретар Хриплинської сільської ради
23 – Роман Микула – мешканець с. Микитині
24 – Михайло Назар – міський голова с. Вовчинці
25 – Роман Онуфріїв – мешканець с. Угорники
26 – Марія Палюга – міський голова с. Хриплин
27 – Роман Перегінець – член виконкому Вовчинецької сільської ради
28 – Ігор Петрів – мешканець с. Микитині
29 – Ярослав Семанюк – мешканець с. Угорники, ПП.
30 – Тихон Середюк – мешканець с. Угорники Тисменицька райрада
31 – Леся Сиротюк – юрист обласної дитячої лікарні
32 – Михайло Сіщук – міський голова с. Микитині
33 – Василь Угренюк – депутат Вовчинецької сільської ради
34 – Олег Федоришин – голова громад. ор-ції «Ресурсний центр»
35 – Оксана Федорович – консультант проекту «Економічний розвиток сіл»
Проте маємо зазначити, що процес стратегічного планування приміських сіл розпочався ще місяць тому. 17 травня 2007 року у заступника міського голови Зінаїди Федорук відбулася нарада з сільськими головами сіл, що належать до території Івано-Франківської міської ради. Основне питання, що розглядалося на нараді – це стратегічне планування розвитку приміських сіл. поєднання зусиль та ресурсів сільської громади та міської громади задля досягнення найбільш оптимального результату в розвитку громад. важливим є усвідомлення як владою, так і самими мешканцями міст та приміських сіл, що вони є єдиною громадою.
«Ми маємо намір, - повідомила заступник міського голови Зінаїда Федорук, - розпочати стратегічне планування сіл, які входять до Івано-Франківської міської ради. Оскільки вважаємо, що вирішення проблем соціально-економічного розвитку села, розвитку його соціальної інфраструктури та соціального захисту населення є одним з найважливіших. Нові соціально-економічні та політичні зміни, що відслідковуються в розвитку села вимагають в першу чергу від органів місцевого (сільського) самоврядування виконання сучасного набору управлінських функцій: маркетингових досліджень позиції сільської громади, оцінки її конкурентноздатності, прогнозування можливих сценаріїв розвитку, стратегічного планування, організації, мотивації і контролю виконання стратегічних планів.»
Для надання консультативної допомоги в стратегічному планування сіл залучено консультанта від Проекту «Економічного розвитку міст» / USAID .