3 липня 2007 року у заступника міського голови З.Федорук відбулася нарада з питань адміністрування місцевих податків і зборів. Піднімалося питання невиконання планових надходжень від справляння окремих місцевих податків і зборів за І півріччя 2007 року, а саме: надходжень від збору за парковку автомобілів, ринкового збору та доходу з реклами. На нараді вирішено спільними зусиллями ДПІ в м.Івано-Франківську, управліннями і відділами виконавчого комітету міської ради вжити заходи щодо виконання надходжень до міського бюджету від справляння вище вказаних місцевих податків і зборів.