Торгівлю в парку культури та відпочинку ім.. Т. Шевченка буде впорядковано. Заявляє міська влада. Цими вихідними представники міської влади мали змогу побачити як і чим живе парк культури та відпочинку Івано-Франківська. Дим від шашликів, несанкціоновані палатки та продаж спиртного з-під поли прилавка – таку картину застали представники виконкому міської ради. Хоча вже добрих 2 тижні на апаратних нарадах міськвиконкому іде жваве обговорення даної проблеми. Однак до вирішення питання продажі шашликів у парку разом із підпільним спритним і досі залишалася не вирішеною.
На сьогодні у парку є 3 стаціонарні місця для торгівлі шашликами і 3 переносні. Саме їх не облаштування і викликало скарги мешканців міста. мовляв в більшості випадків тут відпочивають батьки зі своїми дітьми. І бачити бруд та пляшки від спиртних напоїв не надто приємно. Хоча досить пригадати Радянські часи. Коли в парку було лише одне місце біля атракціонів у вигляді дерев’яної хатки де діти могли купити морозиво, тістечка та солодку мінеральну воду «Буратіно» чи «Золотий ключик».
Аби виправити ситуацію перший заступник міського голови. Володимир Швадчак скликав екстрену нараду. За годину тривалих дискусій було вирішено – управлінню торгівлі спільно – санепідемстанцією провести перевірку всіх торгових точок на право торгівлі та дотримання санітарних норм під час продажу шашликів, котлет та ковбасних виробів. Також до 10 липня цього року управління торгівлі спільно з дирекцією парку має визначитись щодо проведення конкурсу на право облаштування літніх торгових майданчиків у парку ім.. Т. Шевченка та подати на розгляд виконавчого комітету правила участі в конкурсі і визначити чи це будуть торгові майданчики стаціонарні чи тимчасових. Також мають визначити асортимент товару та терміни його реалізації – в літній період, на вихідних чи протягом року не залежно від дня тижня. Управлінню архітектури доручено розробити план облаштування літніх торгових майданчиків (стаціонарних та тимчасових). До 10 липня визначені управління мають подати свої напрацювання, які має розглянути і затвердити юридичний відділ міськвиконкому та виконавчий комітет міської ради. В разі затвердження умов конкурсу вже у 20 числах серпня у місті проведуть конкурс на право облаштування торгових майданчиків у парку культури та відпочинку ім.. Т. Шевченка. До цього часу всі 6 торгових точок будуть працювати у звичному для них режимі.