Місто Надвірна взяла приклад з Івано-Франківська. 2 роки тому у Івано-Франківську фірма Рошен збудувала дитячий спортивно-ігровий майданчик у парку культури та відпочинку ім.. Т. Шевченка. За ці роки майданчик облюбували діти і не тільки. На гойдалках чи не щодня можна побачити не лише дітей, а й їхніх молодих матусь. Хоча попередньо фірма Рошен попередила – майданчик передбачений для дітей віком до 12 років.
Минуло 2 роки і на Прикарпатті з’явився ще один такий майданчик. На День конституції у Надвірній фірма Рошен відкрила аналог Франківському майданчику. На свято відкриття зібралися діти з усієї Надвірної. Довгі промови священиків та влади настільки були не цікавими дітям, що ті не дочекавшись урочистого відкриття перелізли через паркан і почали гратися на майданчику. Не відомо де поділася і червона стрічка. Доки дійшла справа до її перерізання, стрічки на вході до майданчику вже не було.
До кінця свята дітей тішили своїми забавами столичні клоуни, проводячи різноманітні конкурси і осипаючи дітей солодощами від фірми Рошен. На останок влада подякувала солодкому спонсору за подарунок і висловила побажання аби в надвірній з’явився ще один такий майданчик. Представники фірми заявили, що це можливо. Адже щороку до листопада приймаються заявки від голів міст на спорудження таких майданчиків. І за 2 місяці від заявки (саме стільки треба на спорудження ), майданчик буде стояти на обраному владою місці.