У неділю зевершився Чемпіонат України з ракетомодельного спорту, який проходив у м. Дніпропетровську з 17 по 24 червня цього року.
Місто Івано-Франківськ у чемпіонаті представляла команда у складі трьох вихованців міської станції Юних техніків під керівництвом заслуженого тренера України, майстра спорту міжнародного класу Львовича Валерія Федоровича.
Команда Івано-Франківської міської СТЮ зайняла на чемпіонаті України ІІ командне місце і привезла грамоту Центрального комітету ТСО України, а в особистому заліку здобутки юних ракетомоделістів становлять:
Куравський Юрій - учено 10 класу ЗШ № 22 – три І місця;
Кривий Руслан - учень 10 класу ЗШ № 22 – три ІІ місця;
Лаба Віталій - учень 10 класу ЗШ № 22 – три ІІІ місця.
Участь у всеукраїнських змаганнях з технічних видів спорту сприяють поглибленню знань та розвитку творчої думки школярів, інтересу до конструювання і моделювання.
Міська станція Юних техніків є науковим та методичним центром у цій роботі з дітьми.