У червні спортивно-оздоровчий профільний табір з денним перебуванням ДЮСШ №3 м. Івано-Франківська працював за напрямками: футбол (юнаки і дівчата) та легка атлетика.
Під керівництвом тренерів-викладачів В. Слободян, В. Яцурака, О Горбатого, І. Олійника та інших юні спортсмени залучалися до щоденних навчально-тренувальних занять, брали участь у змаганнях, проводили товариські зустрічі з футболу тощо.
Вихованці загону «Спартак» під керівництвом тренера-викладача О. Горбатого стали учасниками традиційного міжнародного турніру з міні-футболу на Кубок м. Кшанів (Польща), де зайняли 3 місце. За час перебування у Кшанові юні футболісти відвідали музей в Освенцемі, побували у багатьох історичних місцях сусідньої держави.
Дівчата із загону «Веселка», які тренуються у футбольній секції разом з тренером-викладачем І. Олійником, побували на перегляді матчу на Першість України з футболу (жінки, вища ліга), який проходив у Калуші.
Діти, крім тренувань, організовано відпочивали на березі річок Бистриця Надвірнянська та Бистриця Солотвинська, відвідували атракціони у парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка, брали участь в екскурсіях.
У таборі діти поєднували відпочинок і тренування, їм надавалося гаряче харчування, що є виявом турботи місцевої влади про організацію змістовного дозвілля підростаючого покоління.