23 червня 2007 р. проходив відкритий турнір з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд. Прийняло участь 7 чоловічих та 4 жіночих команд.
Серед чоловіків перемогу святкували Козловський Дмитро та Грабій Олександр з Івано-Франківського Національного технічного Університету нафти і газу. На другу сходинку піднялися Витріховський Олег та Юхимук Ігор, ІІІ місце заняли Пєников Олександр та Братчик Віталій. Призери та переможці та призери представляли ІФНТУНГ.
Серед жіночих команд чемпіонами стали Олексюк Маряна та Ткачук Марина з коледжу фізичного виховання. Друге місце заняли представники Прикарпатського Університету Танчук Ірина та Цап Ірина, ІІІ місце зайняли П'ятковська Ірина і Порядчук Наталія які представляли волейбольний клуб "Університет".