20-22 червня ц.р. на базі СДЮСШОР з гімнастики проходили ІІІ літні обласні спортивні ігри з гімнастики.
Успішно виступили гімнасти з Івано-Франківська як серед чоловіків так і серед жінок які набрали відповідно 310 і 250 очок і зайняли І загальнокомандне місце. ІІ місце серед чоловіків зайняли гімнасти з м. Коломия-180 оч., ІІІ- гімнасти з м. Калуша- 184 оч., серед жінок ІІ місце зайняла команда м. Калуша-184 оч., ІІІ місце – команда з м. Коломиї- 182 оч.
Чемпіонати ІІІ обласних літніх спортивних ігор стали: за програмою МС – Дрогомирецька Софія та Сербіновський Віталій які предславляли м.Івано – Франківськ. За програмою І розряду чемпіоном став Остафійчук Андрій і ІІ розряду Артюх Андрій м. Івано-Франківськ.