22-29 червня 2007р. в м.Калуші проводились ІІІ літні спортивні ігри області з вільної боротьби. Команда Івано-Франківська зайняла командою ІІІ місце.
Дякун Катерина зайняла І місце в ваговій категорії 63 кг., срібні нагороди вибороли Круховський Роман ( 120 кг.), Гуляк Наталя ( 48 кг.), Пилипчук Ірина ( 72 кг.), третю сходинку п'єдесталу пошану зайняли: Стефурак Михайло ( 66 кг.), Петрина Андрій ( 96 кг.) та Малярчук Роман ( 120 кг.)