23 червня ц.р. на площі Адама Міцкевича проводився Олімпійський день бігу. На старт вийшли діти дошкільного віку, школярі, студенти вузів та ветерани спорту та спортсмени інваспорту.
Всім учасникам пробігу були вручені футболки та атрибутику Національного Олімпійського комітету. Змагання проводились на дистанціях 100м. для дошкільнят та інвалідів калясочників, 300м. - учасники до 12 років, 500м. до 17 років, 18 років і старші для жінок 2000м. і чоловіки 4км. та ветерани змагалися на дистанції 2км. Переможці та призери змагань нагороджувалися цінними нагородамии, грамотами відділення НОКУ в області та дипломами Міжнародног Олімпійського комітету. Були нагороджені наймолодші учасники змагань трьох річний Андрій Матешко, та найстарший учасник Василь Кричун депутат міської ради.