У вівторок, 26 червня 2007 року, у приміщенні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (к. 311) з 13:00 по 15:00 відбудеться презентація результатів першого етапу спільного проекту ЄС та міської ради «Запровадження системи роздільного збору, сортування і переробки твердих побутових відходів в м. Івано-Франківську».
У роботі презентації візьмуть участь: міський голова, представники Європейської Комісії і Європейського Союзу в Україні Рені Дюфло та Олександр Клітко, депутати міської ради, партнери проекту, громадські активісти.