Міський голова Івано-Франківська Віктор АНУШКЕВИЧУС разом із своїм заступником Олександром ДЕРЕВ ’ ЯНКОМ почали наводити лад із місцевими дорогами.
Сьогодні вранці, представники львівських фірм презентували своє бачення дорожнього руху в Івано-Франківську. Зокрема, як наголосили представники, проектуючи комплексну схему організації дорожнього руху в Івано-Франківську відповідно до його генплану, вони спромоглися максимально знизити рівень шуму та рівень загазованості в центральній частині міста.