19 червня 2007 року в заступника міського голови З.Федорук відбулося засідання робочої групи з координації дій щодо забезпечення податкових та інших надходжень до бюджетів всіх рівнів, на якому розглядалося питання погашення заборгованостей до бюджетів всіх рівнів. Зокрема, заслухано керівників підприємств будівельної галузі, ЖЕО та субۥєктів підприємницької діяльності, які допустили виникнення вищевказаної заборгованості та зобовۥязано їх в найкоротший термін вжити вичерпних заходів для її ліквідації.
Управлінню житлово-комунального господарства дано доручення опрацювати можливість санації ЖЕО з метою реструктуризації та зменшення податкового боргу.